Van Benz V8

اجاره 10 ساعته 450,000 تومان

شرایط اجاره خودرو

ون بنز v8 فقط با راننده اجاره داده می شود. اجاره ون بنز V8 به مدت 10 ساعت 450 هزار تومان است.

همچنین ترانسفر فرودگاهی با ون تشریفاتی بنز یکطرفه 220 هزار تومان می باشد.


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

اجاره خودرو مرسدس بنز V8

مرسدس بنز همیشه در ارائه خودروهای لوکس و تشریفاتی پیشتاز بوده است. در این میان با توجه به استفاده از خودروهای گروهی بلخصوص ون تشریفاتی ، این شرکت اقدام به تولید ون های با کیفیت بالا و لاکچری کرده است. یکی از بهترین خودروهای ون گروهی شرکت بنز ، ون بنز V8 است.

موتورهای جدید دو توربوشارژر V8 برای مدل‌های مختلف مرسدس‌ بنز

توبیاس موئرز، رئیس AMG، تأیید کرده که یک موتور ۴ لیتری جدید V8 جایگزین تمام V8 های کنونی و شامل تولیدات غیر AMG خواهد شد. گفته موئرز: در همین حال، مرسدس‌بنز نسخه مخصوص به خودش را در یک خط تولید استاندارد می‌سازد. ولی موتورهای مورد استفاده در مدل‌های AMG با تکیه بر اصل «یک مرد، یک موتور» در افالترباخ ساخته خواهند شد.

تمام مدل‌های واقعی AMG، عنوان “بنز” را از دست خواهند داد و همانند GT جدید و C63 به صورت مرسدس-AMG شناخته خواهند شد.موئرز همچنین تأیید کرده که موتور قدیمی ۶ لیتری V-12 به صورت گسترده در مهندسی آن تجدیدنظر صورت خواهد گرفت و در همین حال، برخی المان‌های هیبریدی به آن اضافه می‌شود تا بتواند اهداف زیست‌محیطی کشور چین را برآورده کرده و همین‌طور موضوع شایعه شده اضافه شدن چهار سیلندر دیگر به V8 جدید را کنار ببرد.در مورد مرسدس-AMG GT کنونی نیز، موئرز می‌گوید که فروش این خودرو در سال‌های ۲۰۱۵-۱۶ به اتمام می‌رسد.

قیمت اجاره خودرو مرسدس بنز V8

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت اجاره خودرو مرسدس بنز V8 و همچنین اجاره خودرو در تهران و کرج با ما تماس حاصل نمایید.

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.