09128604340 رزرو خودرو

اجاره ون تویوتا هایس

اجاره 10 ساعته 0 تومان

شرایط اجاره خودرو

تعرفه کرایه ون تویوتا هایس

مبلغ اجاره روزانه: جهت استعلام قیمت تماس بگیرید

مبلغ اجاره هفتگی: جهت استعلام قیمت تماس بگیرید

مبلغ اجاره ماهانه: جهت استعلام قیمت تماس بگیرید


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

اجاره ون تویوتا هایس

اجاره ون تویوتا هایس در گروه خودروهای ون قرار گرفته است و به صورت مدل سقف کوتاه و بلند در کشورهای جهان  عرضه می گردد. ون تویوتا خودرو با تمام شرایطش و  طراحی و امکانات مناسب که فرا گرفته است از قابلیت های ویژه ای جهت حمل مسافر و بار را دارد. تویوتا هایس جزء پرفروشترین خودروهای ون در خاورمیانه می باشد.

بهترین شرکت اجاره اتومبیل ون در تهران و کرج

وی آی پی با در نظر گرفتن شرایط ترانسفرهای گروهی و برگزاری تورهای گروهی ، برای این دسته ها اجاره خودرو تویوتا هایس را پیشنهاد می کند. این خودرو با امکانات مناسب خود می تواند بهترین انتخاب برای یک سفر گروهی و یا حمل مسافرین از مبدا به مقصد باشد.

چطور ون کرایه کنم؟

جهت اجاره خودرو تویوتا هایس می توانید از طریق فرم بالا درخواست خود را ارسال کنید. همچنین برای اجاره خودرو تویوتا هایس می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. برای دیدن دیگر خودروهای گروهی بر روی لینک اجاره خودرو گروهی کلیک کنید.

کرایه ون در تهران

وی آی پی یکی از معتبرترین شرکت های اجاره خودرو در تهران است. وی آی پی با در اختیار داشتن ناوگانی از خودروهای ون تویوتا و انواع خودروهای دیگر در خدمت شماست.

اجاره ون دربستی در تهران و کرج

ون یک خودرو گروهی برای حمل مسافرین و مهمانان به صورت گروهی است. یکی از بهترین گزینه های برای سفر به تعداد زیاد ون است. شما می توانید برای این منظور از خدمات اجاره ون دربستی در تهران و کرج استفاده کنید. وی آی پی بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کرایه ون تویوتا هایس در تهران

تویوتا هایس ، یک خودرو ایده آل برای سفرهای درون و برون شهری است. این خودرو با سقف بلند که به هایروف در کشور معروف است می تواند انتخاب مناسبی برای اجاره ون باشد. از کرایه ون در تشریفات، سفرهای شهری و برون شهری و ترانسفر فرودگاهی استفاده می شود.

همچنین از ون تویوتا هاس برای سرویس دربستی ادارات، حمل مهمانان ویژه استفاده می گردد..

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.