Hyundai IX35

اجاره 10 ساعته 300,000 تومان

شرایط اجاره خودرو

قیمت اجاره خودرو هیوندای IX35

مبلغ اجاره روزانه: 400,000 تومان

مبلغ اجاره هفتگی: 2,500,000 تومان

مبلغ اجاره ماهانه: 9,500,000 تومان


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

اجاره اتومبیل هیوندای IX 35

هیوندای IX 35  یک کراس اور بی نظیر با ترکیبی از زیبایی، امکانات خوب و قابلیت مانور بالاست. از مزایای این خودرو می توانیم به زیبایی، ابعاد خوب و رانندگی راحت اشاره کنیم.

این روزها به خودروهایی کراس اور کامپکت گفته می شود که معمولا این طور نیستند. اما هیوندای IX 35 مدل 2014 واقعا یک شاسی بلند فشرده و جمع و جور است. طول این ماشین 4.3 متر است. توسان حدودا 17 سانتی متر کوتاه تر از راو 4 است در نتیجه قسمت صندلی های عقب و بار جادار نیستند ولی این عیب با قابلیت مانور خوب و چیزهای دیگر جبران می شود.

وی آی پی با در نظر گرفتن بهترین ها برای مشتریان خود سعی دارد ارزنده ترین خدمات را در زمینه اجاره خودرو و خدمات مربوط بدان ارائه دهد. در همین راستا پیشنهاد ویژه ما اجاره خودرو هیوندا IX 35 است. این خودرو مناسب برای کلیه موضوع های استفاده است! اگر قصد دارید برای سفر خود خودرویی را انتخاب کنید تا کلیه اعضای خانواده در  آن راحت باشند و لذت همزمان در مسیر و راه را تجربه کنند حتما خودرو هیوندا IX 35 را اجاره نمایید.

هیوندای امکانات توسان 2014 را افزایش داده است و تغییراتی هم در مدل های این خودرو داده شده است. تیپ GL که سال گذشته نوع ارزان این خودرو بود حالا حذف شده است و GLS که تیپ متوسط محسوب می شد حالا مدل پایه است و این عینی ارزان ترین IX 35 مدل 2014 هم ویژگی های خوبی خواهد داشت. همچنین تیپ SE هم وجود دارد که چیزی بین تیپ GLS و لیمیتد است. در IX 35 مدل 2014 یک جفت صفحه نمایش جدید هم اضافه شده است. صفحه نمایش 4.3 اینچ در تیپ SE و لیمیتد استاندارد است و صفحه نمایش 7 اینچ لمسی با نرم افزار آپدیت شده مسیریابی از ویژگی های تیپ لیمیتد است.

جهت اجاره خودرو هیوندا IX 35 از طریق فرم بالا اقدام نمایید.

 

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.