بهترین مدل ها برای اجاره ماشین های آفرود

بهترین مدل ها برای اجاره ماشین های آفرود

۱۳۹۷/۰۸/۲۳اجاره خودرو
بهترین مدل ها برای اجاره ماشین های آفرود

همراهان همیشگی وعزیز امروز می خوایم راجع به موضوعی که برای خیلی ها جذاب و هیجان انگیز هست صحبت کنیم. چند وقت اخیر خیلی ها به خصوص قشر جوان خیلی علاقمند به بحث هایی راجع به سفرهای هیجان انگیز آفرود شده اند. مطالب زیاد و بسیار جذابی راجع به سفرهای آفرودی هست. از جمله راجع به مناطق های مختلفی که برای آفرود شناخته شده. وسایل مربوط و لازم برای آفرود. از همه مهم تر ماشین هایی که مخصوص سفرهای آفرود هستند ویا قابلیت استفاده در سفرهای آفرودی دارند. در این مقاله به معرفی یک سری از ماشین های آفرودی می پردازیم که حتما مورد علاقه ی شماست.

آفرود با نسلی جدید ازتویوتا لندکروزر

آزمایش این نسل جدیدی که  تویوتا از آن رو نمایی کرد در استرالیا انجام شد. کارشناس های متخصص در خودرو برای تست عملکرد این ماشین اون رو به مسیرهای سخت و سنگلاخی استرالیا بردند تا این لندکروزر را به چالش بکشند. این لندکروزر از سری 200 لندکروزر هست. تغییراتی که در آن ایجاد شده در چرخ ها، نور عقب، و جعبه دنده آن است. در این نسل به جای جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک دارای جعبه دده هشت سرعته اتوماتیک می باشد. این مدل 544 نیوتون متر گشتاور را در اختیار راننده قرار می دهد.

آفرود لکسوس LX570

بزرگ ترین و بهترین شاسی بلندی که تا به حال لکسوس روانه بازار کرده، لکسوس LX570 می باشد. اخیرا مدل جدید 2016 آن مورد تست قرار گرفت. همه ی موارد آفرودی آن مورد تست قرار گرفت. بدونید که اگر مدل 2016 لکسوس LX570 معامله کردید یک معامله بزرگ در دنیای خودرو انجام دادید. چرا که با معامله ی آن با یک تیر چند نشون زدید. با خریدن این مدل شما دارای ماشین همه کاره هستید، هم از لحاظ قدرت، آفرودی بودن آن، و لاکچری بودن آن. و این نسل از لکسوس جزء گران ترین شاسی بلندهای لکسوس محسوب می شود. و این را هم متذکر بشیم که در رقابتی سخت با تویوتا لندکروزر شاهد برتری لکسوس نسبت به تویوتا بودیم.

تویوتا هایلوکس

همانطور که میدونید چند وقتی هست شرایط واردات خودرو به سختی پیش میره و این محدودیت ها باعث افزایش شدید قیمت ماشین های وارداتی شده. اما در این بین خودرو معروف آفرود یعنی تویوتا هایلوکس تونست مجوز واردات بگیره. این ماشین دارای حجم موتور 2500 سی سی می باشد. این خودرو همیشه مورد توجه آفرود سواران بوده به صورت ویژه. چرا؟ به دلیل قابلیت خوب آفرودی آن و نوع دیفرانسیلی که دارد. و بهتره بدونید که بوکسل این خودرو جزء بهتری ها در سگمنت خود می باشد.

بی

حدس بزنید غول آفرود ژاپنی کیسست؟

پاسخ واضح هست، j F کروزر که متعلق به تویوتا می باشد. این خودرو یک خودروی تمام عیار آفرودی هست. به یک موتور V6 با حجم 4 لیتر جهز می باشد. دارای قدرت و نیروی بسیار بالایی می باشد چرا که دارای گیربکس اتوماتیک 5 دنده می باشد.  به دلیل ارتفاعی که از سطح زمین دارد و موتور قدرتمندش برای آفرود بسیار مناسب است.

صحبت پایانی

در این مقاله تعدادی از بهترین ماشین های آفرودی را به شما معرفی کردیم. و برای دیدن بهترین کلیک کنید. چنانچه به دنبال اخبار روز در مورد ماشین ها هستید به سایت وی آی پی مراجعه کنید.

اخبار مرتبط