5 مدل از بهترین خودروهای اسپورت سال 2018

5 مدل از بهترین خودروهای اسپورت سال 2018

۱۳۹۷/۰۸/۲۲اجاره خودرو
5 مدل از بهترین خودروهای اسپورت سال 2018

 

خودرو های اسپرت از آن دست خودروهایی هستند که طرفداران بسیاری دارند مخصوصا بین قشر جوان جامعه، این خودرو ها معمولا کلاس های مختلفی دارند. بعضی از این خودروها در کلاس خودروهای سوپر اسپرت قرار می گیرند که قیمت های بالایی هم دارند، اما برخی از خودروهای اسپرت در کنارعملکرد بالایی که دارند، قیمت مناسبی هم دارند. در مقاله امروز می خواهیم 5 مورد از بهترین خودروهای اسپرت که مناسب قشر جوان جامعه می باشد و قیمت مناسبی هم دارند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید

پورشه 718 کیمن

پورشه کیمن یا همان پورشه باکستر دو سال قبل به نسل چهارم خود وارد شد. پورشه 718 کیمن نسبت به خودروهای نسل قبل خود 2 سیلندر را کنار گذاشته است و از پیشرانه 4 سیلندر کوچک تری استفاده می کند اما با این وجود بهترین و کامل ترین خودرو اسپرت کوپه موجود در بازار می باشد. قدرت پورشه کیمن 350 اسب بخار می باشد، مهم ترین  ویژگی این خودرو فرمان پذیری بسیار بالای آن می باشد.

مزدا MX5

مزداMX5 یا مزدا میاتا که به عنوان پرفروش ترین خودرو کروک اسپورت دنیا شناخته می شود در 4 نسل وارد بازار شده است، که شما می توانید با صرف هزینه نسبتا پایین یک خودرو اسپرت با کیفیت عالی داشته باشید و یک رانندگی لذت بخش را تجربه کنید. عوامل موفقیت این خودرو پیشرانه ی 2 لیتری با قدرت 155 اسب بخار، فرمانپذیری عالی، طراحی جذاب و امکان باز کردن سقف می باشند.

بی ام و M2

از بهترین خودروهای اسپرت دنیا که در سال 2014 وارد بازار خودرو سازی شد بی ام و M2  می باشد که به پیشرانه ی 6 سیلندر خطی توربوشارژر با قدرت 365 اسب بخار مجهز می باشد.

فورد موستانگ

یک خودرو با پیشرانه 8 سیلندر وی شکل 5 لیتری می باشد. این خودرو به دلیل ابعاد و مصرف سوختی که دارد برای رانندگی در همه جا مناسب نمی باشد، اما اگر ابعاد و مصرف سوخت را در نظر نگیریم یکی از بهترین خودروهای اسپرت دنیا می باشد.

فیات آبارث

خودرو اسپرت فیات آبارث 124 در واقع نسخه پر قدرت فیات 124 می باشد. آبارث124 که یک خودرو کروک ایتالیایی می باشد که مانند نسل چهارم خودرو MX5 ساخته شده است و تنها تفاوت آن با خودرو مزدا در قدرت پیشرانه و طراحی آن می باشد.

ما در این مقاله سعی کردیم 5  مورد از بهترین و خوش قیمت ترین خودروهای اسپرت موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. از اینکه با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم

اجاره خودرو اسپرت

مجموعه وی آی پی با داشتن بهترینلوکس ترین خودروها آماده خدمت رسانی به شما می باشد. شما می توانید اقدام به کرایه بهترین خودروها بدون راننده از وی آی پی کنید.

 

اخبار مرتبط