خودرو آلفا رومئو جی تی وی

خودرو آلفا رومئو جی تی وی

۱۳۹۷/۰۸/۰۵اجاره خودرو
خودرو آلفا رومئو جی تی وی

آیا می دانید آلفارومئو جی تی وی چه ویژگی هایی دارد؟

در مقاله امروز وی آی پی می خواهیم درباره ویژگی های خودرو آلفارومئو جی تی وی با شما همراهاهان گرامی صحبت کنیم. همانطور که می دانید این خودرو ایتالیایی با محصولات جدیدش می خواهد با غول های خودروسازی نظیر مرسدس ای ام جی و ... رقابت کند. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با تمام ویژگی ها و مشخصات فنی این خودرو لوکس و زیبا ایتالیایی آشنا شوید.

پلتفرمی که برای آلفارومئو جی تی وی  استفاده شده است همان پلتفرمی است که برای مدل جولیتا آلفا رومئو استفاده شده است.

مشخصات فنی آلفارومئو جی تی وی

در آلفا رومئو از پیشرانه 6 سیلندری استفاده می شود که این پیشرانه قدرت 510 اسب بخار دارد و گشتاور آن 600 نیوتون بر متر است که سبب می شود این خودرو در 3.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد. این خودرو می تواند سقف 307 کیلومتر در ساعت را به راحتی ثبت کند.

ذکر این نکته ضروری است که این پیشرانه در مدل جی تی وی با یک واحد بار الکتریکی همراه می باشد که نتیجه آن قدرت بیش از 600 اسب بخار می باشد. از دیگر ویژگی های این خودرو آن است که در حالت الکتریکی می تواند مسافت پنجاه کیلومتری را طی کند.

مدل جدید جی تی وی در سال 2021 عرضه می شود ، همچنین نسخه اسپایدر این خودرو تقریبا 18 ماه بعد عرضه خواهد شد. جایگاه خودرو های ذکر شده از سی هشت پایین تر می باشند که در قوی ترین نسخه از سیستم چهار چرخ محرک سود می برند.

سیستم صندلی ها در مدل های جی تی وی و اسپایدر دو به اضافه دو هستند.

با توجه به اینکه این خودرو در سال 2021 به بازار ارائه می شود اطلاعات زیادی درباره این خودرو موجود نیست ما تمام تلاش خود را کردیم تا جامع ترین اطلاعاتی را که درباره این خودرو وجود داشت را به شما عزیزان عرضه کنیم. امیدوارم این مقاله مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

اجاره خودرو اسپرت وی آی پی

شرکت وی آی پی با داشتن مجموعه ای از جدیدترین خودروهای لوکس و اسپرت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. و شما می توانید جدیدترین خودرو های اسپرت را ازما اجاره کنید.

 

 

 

 

اخبار مرتبط