نکات مهم دربارره ماه عسل

نکات مهم دربارره ماه عسل

۱۳۹۷/۰۷/۲۹اجاره خودرو
نکات مهم دربارره ماه عسل

امروز می خواهیم در ادامه مقالاتی که درباره تشریفات مراسم عروسی، انتخاب باغ و تالار، اجاره ماشین عروس وگل آرایی ماشین عروس، دسته گل عروس ... برای شما همراهان همیشگی وی آی پی نوشتیم، مقاله ای درباره ماه عسل برای شما همراهان همیشگی بنویسیم.  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که در جریان هستید ماه عسل یکی از مهم ترین و بهترین سنت های یک مراسم عروسی ایده آل می باشد. با توجه به اینکه ماه عسل اولین سفر مشترک زوجین بعد از مراسم عروسی می باشد و عروس و داماد می خواهند خستگی به جا مانده از عروسی را از بین ببرند انتخاب مکان سفر و شرایط سفر بسیار مهم است.

ماه عسل کجا بریم؟

ماه عسل اولین مسافرتی می باشد که زوجین به تنهایی و پس از مراسم عروسی به آن می روند، بنابراین انتخاب یک مکان آرام و دنج بسیار مهم می باشد. شما باید مکانی را برای ماه عسل انتخاب کنید که در آن استراحت کنید و خستگی مراسم را تن خارج کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که برای انتخاب مکان سفر سلیقه هر دو نفر مد نظر قرار بگیرد، برای تجربه اولین سفر دو نفره جایی را انتخاب کنید که مطابق سلیقه هر دو نفر باشد.

برای ماه عسل بودجه تان را در نظر بگیرید

با توجه به اینکه ماه عسل بعد از مراسم عروسی می باشد و احتمالا شما هزینه های بسیاری برای برگزاری مراسمتان کرده اید، احتمال اینکه هزینه ماه عسل برای شما سنگین باشد وجود دارد، بنابراین سعی کنید بودجه تان را در نظر بگیرید و مکان انتخابی شما برای ماه عسل متناسب با بودجه تان باشد. ماهیت ماه عسل این است که شما به سفری بوید تا خستگی مراسم سنگین عروسی را از تن خارج کنید، احتیاجی نیست تا با قرض و وام به یک سفر خارجی گران بروید.

کی ماه عسل برویم

معمولا چند روز بعد از مراسم عروسی زوجین به سفر می روند اما اگرشما فصلی را که در آن هستید را دوست ندارید می توانید مراسم ماه عسلتان را ب تاخیر بیندازید. مثلا اگر در زمستان عروسی کرده اید و فصل سرما را مناسب سفر نمی دانید می توانید چند ماه صبر کنید و در تعطیلات نوروز یا تعطیلات تابستان به سفر بروید.

با چه وسیله ای به ماه عسل برویم

اگر قصد سفر خارجی دارید که قطعا بهترین وسیله برای سفر هواپیما می باشد. اما اگر می خواهید به یک سفر داخلی برید می توانید از ماشین به عنوان وسیله نقلیه استفاده کنید و اگر یک ماشین لوکس برای سفر ندارید می توانید اقدام به اجاره خودرو برای ماه عسل کنید. مجموعه وی آی پی با داشتن  جدیدترین و به روز ترین خودروها آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

ما در این مطلب سعی کردیم مهم ترین نکات برای داشتن یک سفر رویایی برای ماه عسل را به شما بگوییم. از اینکه با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم. در مقالات بعدی ما را همراهی کنید.

 

 

 

اخبار مرتبط