09128604340 رزرو خودرو

بهترین مناطق برای سفر پاییزی

بهترین مناطق برای سفر پاییزی

۱۳۹۷/۰۷/۲۸اجاره خودرو
بهترین مناطق برای سفر پاییزی

با فرا رسیدن فصل پاییز و باتوجه به اینکه آب و هوا در این فصل سال مناسب برای سفر می باشد، موج تازه ای برای سفرهای پاییزی در بین مردم به وجود آمده است. مردم می خواهند از این آب و هوای عالی استفاده کنند و سفری فوق العاده به نقاط دور و نزدیک کشور داشته باشند. در مقاله امروز وب سایت وی آی پی می خواهیم بهترین نقاط برای یک سفر پاییزی ایده آل را به شما همراهان گرامی و همیشگی وی آی پی معرفی کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

چرا سفر پاییزی

همانطور که سفر در نیمه اول سال یعنی فصل بهار و تابستان هواداران خود را دارد سفر در نیمه دوم سال و در فصل های پاییز و زمستان هم طرفداران خود را دارد. معمولا کسانی که  فصل پاییز را برای سفر انتخاب می کنند، کسانی هستند که علاقه زیادی به طبیعت گردی دارند و می خواهند رنگ آمیزی طبیعت را در فصل پاییز هم مشاهده کنند. البته کسانی که عاشق کویر و آرامش آن هستند هم پاییز را برای سفر به کویر انتخاب می کنند. بسیاری از گردشگران حرفه ای هم برای سفر، فصل پاییز را انتخاب می کنند زیرا با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها معمولا تعداد کسانی که به سفر می روند کاهش می یابد و همین دلیلی می شود برای کاهش قیمت ها ی هتل ها و مسافر خانه ها

بهترین مناطق برای یک سفر پاییزی ایده آل

همانطور که در جریان هستید کشور ما یک کشور 4 فصل می باشد و در هر فصل می توان به نقاط خاصی از کشور سفر کرد مثلا در نیمه اول سال که هوا گرم است می توان به نقاط شمال غربی و غرب کشور که سردتر است، سفر کرد و در نیمه دوم سال که هوا سردتر می شود می توان به استان های جنوبی و مرکزی کشور سفر کرد.

همانطور که گفتیم کسانی که به دنبال آرامش کویر هستند معمولا در فصل پاییز به کویر می روند و اگر بخواهیم چند منطقه کویری کشور را نام ببریم می توانیم به کویر مصر، کویر خارتوران، کویر مرنجاب، کویر شهداد، کویر ابوزید آباد اشاره کنیم.

و اگر شما عاشق رنگ بندی طبیعت در فصل پاییز هستید و می خواهید به جنگل نوردی بروید می توانید جنگل ابر، جنگل های دو هزار و سه هزار، جنگل های ناهارخوران گرگان، جنگل های اسالم خلخال، جنگل های درفک را به عنوان مقصدی برای سفر پاییزیتان انتخاب کنید.

اجاره ماشین مسافرتی در فصل پاییز

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین وسایل برای سفر داشتن یک وسیله نقلیه مناسب سفر می باشد. اگر وسیله نقلیه مناسب سفر ندارید می توانید از خدمات کرایه ماشین مسافرتی مجموعه وی آی پی استفاده کنید و یک سفر پاییزی فوق العاده را با یک ماشین لوکس تجربه کنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

اخبار مرتبط