آیا با BMW X2 آشنایی دارید؟

آیا با BMW X2 آشنایی دارید؟

۱۳۹۷/۰۷/۲۱اجاره خودرو
آیا با BMW X2 آشنایی دارید؟

بررسی اجمالی BMW X2

این یک نام جدید و یک مدل اضافی در محدوده BMW است،

این یک عنصر پایین تر، شیک تر، اسپرتتر و نسبتا کمیاب به X1 است. شما می دانید، مانند X4 به X3، یا X6 به X5 است.
بنابراین این انتخاب مناسب برای افرادی است که مایل به فضای پشت صندلی و بوت شدن هستند (البته نه خیلی). از مردی که این پروژه را هدایت می کند بپرسید و او صادق است: این رنجر روور Evoque است. یک وسیله نقلیه که آلمانی ها به طرز شگفت انگیزی به چالش کشیدند. از آنجا که فروش Evoque مقدار زیادی کره را در نان لندروور قرار داده است، می توانید تصور کنید که X2 همان کار را برای BMW انجام خواهد داد.
یکی از وعده هایی که کمپانی BMW داده: قرار است 4 مدل بنزینی و 5 مدل دیزلی را برای BMW X2 با جعبه دنده هایی متفاوت معرفی کند. یکی از مسائلی که ر این مدل تغییر نخواهد کرد 4 سیلندر بودن آن  است. پیش بینی شده که یکی از مدل های آن خیلی پر طرفدارتر از بقیه آن خواهد بود، حدس بزنید کدام مدل؟ اگر شما اطلاعات کافی راجع به همه مدل های اون دارید ترجیح میدادید کدومو داشته باشید؟ دللیتون برای انتخاب چیه؟ ذهن خودتون رو زیاد درگیر نکنید من الان جواب سوالتون رو به صورت تخصصی میدم. مدل xDrive20i دارای توربو شارژ 2 لیتری هست، در ضمن چیزی که هست قدرت 192 اسب بخار وگشتاور  280نیتون متر داره. مصرف سوخت خیلی عالی داره، 6 لیتر در هر 100 کیلومتر!! با جعبه دنده خودکار 7 سرعته و 2 کلاچه، 0 تا 100 ماشین در عرض 7.7 ثانیه اتفاق میفته. قیمتی که برای این سری از خودرو BMW از سمت مدیران کمپانی در نظر گرفته شده 32 هزار دلاره. یه چیزی که جالبه باید بدونید که توی این سری از خودرو های BMW هیچ تغییر خاصی در توانایی های فنی خودرو صورت نگرفته اما یکسری آپشن ها ایجاد کردند که اونو قابل خرید کرده. در فضای داخلی ماشین مثل همیشه اصالت BMW حفظ شده ام روکش های صندلی و قسمت هایی از داشبورد در رنگ های مختلفی ارئه میشه. جذابیت خاصی که این محصول داره سقف پانورامیک اون هست. نمایشگر لمسی X2 در مدل استاندارد خود ارائه شد. تمامی آپشن های به روز از جمله هشدار خروج از لاین و سرگرمی های چندرسانه ای و ترمز اضطراری در آن به کار رفته است. در این مدل هیچ تلاشی برای استفاده از فناوری خودران نشده است  هیچ آپشنی از این نظر ندارد. 
صحبت پایانی
در این مقاله به معرفی نمونه ی جدیدی از کمپانی BMW پرداختیم برای داشتن اطلاعات خیلی به روز و شناختن جدیدترین مدل ماشین ها در برندهای متفاوت مراجعه کنید به معرفی مدل های مختلف وی آی پی و اطلاعات کافی در ضمینه بهترین مدل ها، کرایه اتومبیل، قیمت ها بدست بیاورید. شما عزیزان می توانید برای اجاره خودرو BMW  به وی آی پی مراجعه کنید.

 

 

اخبار مرتبط