ایده هایی جذاب برای تزیین ماشین عروس

ایده هایی جذاب برای تزیین ماشین عروس

۱۳۹۷/۰۷/۱۷اجاره خودرو
ایده هایی جذاب برای تزیین ماشین عروس

در ادامه مقاله هایی که در رابطه با مراسم عروسی، تشریفات مراسم عروسی، انتخاب باغ یا تالار، نکات مهم در انتخاب تالار برای مراسم نوشتیم می خواهیم  در مقاله امروز ایده هایی جذاب برای تزیین ماشین عروس به شما عزیزان بگوییم. همانطور که در جریان هستید، داشتن یک ماشین عروس جذاب و زیبا  آرزوی همه زوج های جوان می باشد. در این مقاله می خواهیم ایده هایی جذاب برای دیزاین ماشین عروس به شما همراهان همیشگی وی آی پی بدهیم. با ما همراه باشید.البته در ابتدای مقاله چند نکته اساسی و مهم در رابطه با دیزاین ماشین عروس خدمت شما عزیزان عرض می کنیم..

 رنگ گل و ماشین مغایرت داشته باشد

زمانی که تصمیم می گیرید ماشین عروس را دیزاین کنید باید به یک سری اصول ابتدایی توجه کنید. مثلا اولین موردی که باید به آن توجه کنید این است که رنگ ماشین و گل ها باید با یکدیگر مغایرت داشته باشند، به عنوان مثال اگر رنگ ماشین شما قرمز است از گل های قرمز برای دیزاین ماشین استفاده نکنید و یا اگر ماشین شما سفید است از گلهای سفید استفاده نکنید و سعی کنید از گل های رنگی استفاده کنید تا جلوه ویژه ای به ماشین شما دهد اگر ماشین شما دودی رنگ و تیره است از گلهای رنگ روشن و ملایم استفاده کنید، اما اگر ماشین شما به رنگ مشکی است از گل هایی به رنگ سفید استفاده نکنید چون ماشین شما به ماشین مراسم تدفین شباهت پیدا می کند.

از گل های درشت استفاده کنید

برای دیزاین ماشین عروس بهتر است از گلهای درشت استفاده کنید. معمولا گل های درشت جلوه و نمای بهتری نسبت به گل های کوچک دارند.

جدیدترین ایده های تزئین ماشین عروس

یکی از جدیدترین متدهای دیزاین ماشین عروس که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و ایده اولیه آن در کشورهای اروپایی بوده وصل کردن گل ها به صورت دنباله دار به ماشین می باشد. هرچند که دیزاین ماشین به این صورت بسیار جذاب می باشد اما استفاده از این ایده در شهر های پر ترافیک جذاب نیست. زیرا گل ها در کمترین زمان به زیر چرخ های سایر ماشین ها می روند و از بین می روند.

ایده های دیگری هم برای دیزاین ماشین عروس وجود دارد مثلا بعضی افراد که ساده پسند می باشند فقط از یک روبان بر روی کاپوت استفاده می کنند.

از ایده های جذاب دیگر برای دیزاین ماشین عروس استفاده از تورهای رنگارنگ می باشد. البته در استتفاده از تورهای رنگی تناسب رنگ را مد نظر قرار دهید.

اجاره ماشین عروس وی آی پی

در این مقاله ما تلاش کردیم تا ایده هایی جذاب برای تزیین ماشین عروس به شما همراهان  همیشگی وی آی پی بدهیم. البته مجموعه وی آی پی در رابطه با اجاره ماشین عروس هم خدماتی را ارائه می دهد. شما می توانید با کمک مجموعه وی آی پی یک ماشین عروس رویایی در شب مراسمتان داشته باشید.

اخبار مرتبط