قبل از انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی توجه کنیم

قبل از انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی توجه کنیم

۱۳۹۷/۰۷/۱۴اجاره خودرو
قبل از انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی توجه کنیم

 

در این مقاله از سری مقالات نکات مهم در برگزاری مراسم عروسی می خواهیم ضروری ترین مسائل در انتخاب تالار عروسی را خدمت شما همراهان گرامی وی آی پی بیان کنیم. در مقاله قبل ما تمام تلاش خود را کردیم تا به شما در انتخاب باغ یا تالار عروسی کمک کنیم، اما در مقاله امروز که در ادامه مطلب قبلی می باشد می خواهیم به شما بگوییم که اگر انتخاب شما برای برگزاری مراسمتان تالار می باشد، باید چه نکاتی را مورد توجه قرار دهید، با ما همراه باشید.

به دکوراسیون داخلی تالار توجه کنید

قبل از اقدام به پیدا کردن تالار باید به این نکته توجه کنید که دوست دارید دکوراسیون سالن عروسی شما به چه شکل باشد. اگر شما قبل از انتخاب تالار بدانید چه دکوراسیونی مد نظرتان است انتخاب تالار برای شما را حت تر می شود. شما هنگامی که یک سالن را برای مراسمتان انتخاب می کنید می توانید تغییرات جزئی در دکوراسیون ایجاد کنید اما قطعا نمی توانید هیچ تغییر در کلیات سالن ایجاد کنید. بنابراین قبل از عقد قرار داد حتما مطمئن شوید که تالار انتخابی حداقل از لحاظ کلیات ظاهری مورد پسند شما واقع شده است. همانطور که بارها گفته ایم انتخاب سالن برگزاری مراسم تقریبا مهم ترین بخش برگزاری مراسم است  و اگر تالار انتخابی شما از لحاظ  دکوراسیون مورد پسند شما نباشد شما را نسبت به بقیه مسائل دلسرد می کند. در انتخاب تالار به این نکته هم توجه کنید که سقف تالار انتخابی بلند باشد.

  از درستی سیستم تهویه اطمینان حاصل کنید.

با توجه به اینکه یک مهمانی عروسی تقریبا 6 ساعت طول می کشد و در تمام این مدت مهمان های شما در سالن حضور دارند باید سالن انتخابی شما یک سیستم تهویه قوی داشته باشد تا هوای داخل سالن مهمان ها را اذیت نکند.

به ظرفیت تالار توجه کنید

قبل از عقد قرارداد با تالار مورد نظرتان حتما تعداد مهمانانتان را تخمین بزنید وتعداد مهمانانتان را با ظرفیت تالار تطابق دهید تا در روز برگزاری مراسم با کمبود ظرفیت و امکانات مواجه نشوید.

از کیفیت غذاها مطمئن شوید

همانطور که می دانید غذا و نوشیدنی یکی از مهم ترین بخش های هر مراسمی می باشد. با توجه به اینکه اکثر زوجین معمولا مسئولیت غذاها و نوشیدنی های مراسم را در اختیار تالار برگزاری مراسم می گذارند قبل از عقد قرار داد حتما از کیفیت غذاهای سالن انتخابی اطمینان حاصل کنید.

سالنی با پرسنل حرفه ای انتخاب کنید

سعی کنید سالنی را انتخاب کنید که کادر مجرب و حرفه ای داشته باشد. سالن انتخابی باید در تمام زمینه ها  از جمله مدیریت، آشپزی حتی خدمات پرسنل حرفه ای داشته باشد

به لوکیشن تالار توجه کنید

یکی از مهم ترین معیار ها در انتخاب تالار برگزاری مراسم عروسی لوکیشن تالار می باشد. سعی کنید مراسم را در محلی برگزار کنید که دسترسی آسان داشته باشد و مهمان ها برای رسیدن به لوکیشن برگزاری مراسم خیلی اذیت نشوند و یا در ترافیک گیر نکنند.

 در این مقاله ما سعی کردیم نکات مهم در انتخاب تالار عروسی را به شما همراهان همیشگی وی آی پی عرض کنیم. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع شده باشد.

 

اخبار مرتبط