نکات مهم در اجاره ماشین مسافرتی

نکات مهم در اجاره ماشین مسافرتی

۱۳۹۷/۰۷/۰۴اجاره خودرو
نکات مهم در اجاره ماشین مسافرتی

در این مقاله می خواهیم درباره اجاره خودرو مسافرتی با شما صحبت کنیم.  آیا تا حالا شده تصمیم به سفر بگیرید ولی به دلیل نداشتن ماشین از سفر منصرف شین؟ شما می توانید برای مسافرت، مصارف روزانه، مراسم عروسی، ترانسفر فرودگاهی خودرو بدون راننده کرایه کنید. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه کرایه خودرو برای مسافرت را برای شما توضیح دهیم.

دلایل کرایه ماشین مسافرتی

دلایل زیادی وجود دارد تا هنگامی که شما تصمیم به سفر می گیرید خودرو بدون راننده اجاره کنید از جمله دلایل اجاره خودرو مسافرتی نداشتن ماشین، خرابی ماشین، سرویس نبودن خودرو و ...می باشد. حتی ممکن است شما هیچ یک از این مشکلات را نداشته باشید اما دوست داشته باشید که با یک ماشبن لوکس به سفر برید و به دلیل نداشتن ماشین لوکس شما تصمیم به اجاره خودرو می گیرین.

نکات ایمنی را قبل از سفر رعایت کنید

همیشه باید این نکته را مد نظر قرار دهید که قبل از سفر ماشین خود را سرویس کنید و از درست بودن آن اطمینان کامل حاصل کنید، شما باید از سالم بودن سیستم ترمز خودرو، چراغ های جلو و عقب، چراغ های راهنما، موتور برف پاک کن و تیغه های آن مطمئن شوید همچنین باید روغن ترمز، باد لاستیک ها، لاستیک زاپاس، فیلتر روغن و هوا، آب رادیاتور،روغن گیربکس را قبل از سفر چک کنید. امکان دارد به دلیل کمبود وقت شما فرصت سرویس کردن ماشین خود را نداشته باشید بنابراین بهترین کار برای شما اجاره ماشین مسافرتی می باشد.

نکات مهمی که قبل از اجاره ماشین باید بدانید

یکسری نکات وجود دارد که قبل از اجاره خودرو باید به آن توجه کنید. مجموعه های زیادی وجود دارند که خودرو اجاره می دهند و هرکدام تعرفه ها و قوانین خود را دارند شما قبل از اقدام به اجاره ماشین باید قوانین وشرایط آن مجموعه را مطالعه کنید تا بعدا به مشکل بر نخوردید مثلا زمانی که شما خودرو بدون راننده برای مسافرت کرایه می کنید امکان تاخیر در تحویل خودرو به مجموعه وجود دارد بنابراین شما باید قوانین تاخیر در تحویل خودرو را مطالعه کنید به عنوان مثال برخی از مجموعه ها برای تاخیر 2 ساعته هزینه ای دریافت نمی کنند اما برخی ز مجموعه ها برای تاخیر4-5 ساعته هزینه یک روز کامل را دریافت می کنند.

هزینه کرایه خودرو

تعرفه کرایه خودرو بنا بر شرایط مختلف متغییر می باشد. مثلا مدل خودرو، ایرانی یا خارجی بودن خودرو، حضور یا عدم حضور راننده و ... بر روی قیمت کرایه خودرو تاثیر می گذارند. 

هزینه تجهیزات اضافی

امکان دارد زمانی که شما خودرو اجاره می کنید به تجهیزات اضافی مانند باربند، صندلی کودک، سیستم ناوبری و... نیاز داشته باشید. شما باید با مجموعه هماهنگ کنید تا در صورت امکان این تجهیزات را  به خودرو شما اضافه کنند و البته هزینه این تجهیزات اضافی را در قرار داد ذکر کنند.

مالیات کرایه ماشین

قبل از امضای قرارداد میزان مالیات بر خودرو بدون راننده را با مجموعه هماهنگ کنید تا زمانی که اقدام به پرداخت قبض نهایی می کنید به مشکلی بر نخورید. البته بعضی از مجمو عه ها مالیاتی برای اجاره خودرو از شما دریافت نمی کنند.

اجاره ماشین مسافرتی وی آی پی

مجموعه وی آی پی با داشتن مجموعه ای از خودروهای لوکس ایرانی و خارجی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این مجموعه جدیدترین خودروهای روز دنیا را برای مسافرت یا مصارف دیگر با بهترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهد. شما برای اجاره خودرو از مجموعه وی آی پی نیازی به گرو گذاشتن سند و چک ندارید همچنین این مجموعه هیچ مالیاتی برای کرایه خودرو از شما دریافت نمی کند.

در این مقاله ما تمام تلاش خود را کردیم تا مهم ترین نکات کرایه خودرو و کرایه خودرو برای مسافرت را برای شما شرح دهیم. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگذاریم. در مقاله ها ی بعدی هم ما را همراهی کنید.

اخبار مرتبط