معرفی پورشه کاین 2019

معرفی پورشه کاین 2019

۱۳۹۷/۰۷/۰۲اجاره خودرو
معرفی پورشه کاین 2019

در این مقاله از سری مقالات معرفی مشخصات فنی و ظاهری خودرو های لوکس به معرفی خودرو شاسی بلند پورشه کاین 2019 می پردازیم. برای کسب اطلاعات جامع در باره این خودر با ما همراه باشید.

پورشه کاین 2019 جز خودروهای اسپرت به حساب می آید که سرعت مورد نیاز یک رانندگی هیجان انگیز را در اختیار شما قرار می دهد..

پیشرانه و قوای فنی پورشه کاین 2019

خودرو پورشه کاین جدید در مدل پایه پیشرانه 6 سیلندر وی شکل توربو شارژ با حجم 3 لیتر دارد.

این خودرو دارای قدرت خروجی 340 اسب بخار و گشتاور 450 نیوتون متر می باشد. در این خودرو دیگر خبری از پیشرانه  قدیمی وی ار ای فولکس واگن وجود ندارد.

با وجود قوای فنی توربوی قوی، نسل جدید پورشه کاین در سطح بسیار بالایی قرار می گیرد. وجود پیشرانه 3 لیتری در این خودرو علاوه بر ارتقا در قدرت خروجی عملکرد بهتری را ارئه می دهد.

همه مدل های پورشه کاین 2019 از جعبه دنده ی هشت سرعته زد اف استفاده می کنند. در واقع این جعبه دنده شباهت زیادی به جعبه دنده 6 سرعته خودکار با 2 دنده اوردرایو است. این خورو در دنده 6 به حداکثر سرعت خود ی رسد. پورشه کان 2019 تقریبا1.5 ثانیه زودتر از نسل پیشین خود به سرعت 100 کیلومتر می رسد. همچنین وجود توربو شارژ سبب می شود شتاب ثانویه خوبی داشته باشد.

به دلیل حساسیت بالا و دقت مناسب که در فرمان دهی وجود دارد عبور از پیچ ها به سادکی انجم می شود. به دلیل وجود رینگ های 19 اینچی و آپشن سیستم تعیق بادی پورشه کاین در جاده های ناهموار یا مسطح مشکلی وجود نخواهد داشت.

طراحی بدنه پورشه کاین

کاین 2019 نسبت به مدل 2019 این خودرو 6.35 سانتی متر افزایش طول و 3 سانتی متر افزایش عرض داشته است اما  ارتفاع این خودرو حدود 1.5 سانتی متر نسبت به مدل قبل کمتر شده است.

سخن آخر

برای اثبات برتری نسل جدید کاین بر نسل گذشته کافی است عملکرد دینامیک بهینه شده مدل 2019 را ببینیم.

در این مقاله ماتمام تلاش خود را کردیم تا این خودرو را به صورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم امیدوارم این مقاله مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگذارم

 اجاره پورشه کاین در تهران

مجموعه سرویس کاران با داشتن خودرو های لوکس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید انواع پورشه را از این مجموعه کرایه کنید

اخبار مرتبط