اجاره خودرو برای فیلم برداری

اجاره خودرو برای فیلم برداری

۱۳۹۶/۱۱/۲۳اجاره خودرو
اجاره خودرو برای فیلم برداری

اجاره خودرو وی آی پی اولین مجموعه کرایه اتومبیل در تهران و کرج ارائه کننده خودرو های تشریفاتی، مدرن و داخلی جهت اجاره به شهروندان محترم این دو شهر می باشد.

بخشی از مشتریان محترم مجموعه وی آی پی با هدف فیلم برداری اقدام به اجاره خودرو می کنند. در این مقاله قصد داریم به آن ها بپردازیم و پیشنهاداتی خدمت این مشتریان ارائه کنیم.

اجاره خودرو برای فیلم برداری

خدمات اجاره خودرو برای فیم برداری برای کسانی است که :

1. قصد ساخت تیزر تبلیغاتی را دارند.

2. قصد ساخت فیلم صنعتی را دارند.

3. قصد تهیه سریال یا فیلم تلوزیونی را دارند.

4. قصد تصویر برداری و عکاسی دارند.

این افراد برای اجرای پروژه های خود می توانند و جهت استفاده از هر نوع خودرو با راننده و بدون راننده می توانند از خدمات وی آی پی استفاده کنند.

اجاره خودرو برای فیلم برداری با چه شرایطی مناسب تر است؟

تمامی مجموعه های اجاره خودرو تقریبا با شرایط یکسانی اقدام به کرایه اتومبیل با راننده و بدون راننده می کنند. اما کدام روش و به چه صورت اجاره کردن خودرو برای تهیه کنندگان فیلم مقرون بصرفه تر و کارا تر است؟

در اجاره خودرو بدون راننده فرد اجاره کننده با ارائه یک عدد چک به مبلغ خودرو و یک سند مالکیت جهت ضمانت اقدام به اجاره خودرو می کند و در بازه زمانی مشخص شده از خودروی مورد نظر استفاده می کند. این مورد برای کسانی که نیاز دارند حتما بازیگر خودشان راننده اتومبیل باشد، تنها انتخاب ممکن است.

اجاره ماشین بدون راننده برای افرادی که کمتر از 3 روز قصد کرایه خودرو را دارند، امکان پذیر نیست!

اجاره خودرو با راننده برای فیلم برداری

پیشنهاد اصلی ما برای کسانی که قصد کرایه اتومبیل برای فیلم برداری را دارند، استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده است. به چند دلیل:

1. دیگر نیازی به مدارک ضمانتی وجود نداشته و تمام مسئولیت های خودرو به عهده راننده خواهد بود.

2. برای حتی 10 ساعت استفاده از خودرو هم می توانید از این خدمت استفاده کنید و نیاز به پرداخت هزینه های بیشتر تا 3 روز نیست.

3. ریسک رانندگی با خودرو های گران قیمت را نمی کنید و رانندگان این کار را برای شما انجام می دهند.

این ها مزایای اجاره خودرو با راننده نسبت به بدون راننده هستند که اگر برای پروژه  شما مقدور باشد که راننده همراهتان باشد بسیار مناسب تر هم از نظر هزینه ای هم ایمنی خواهد بود.

امید واریم این مطلب برای شما خواننده عزیز مفید بوده باشد.

 

اخبار مرتبط