تزیین ماشین عروس

تزیین ماشین عروس

۱۳۹۶/۱۱/۰۲اجاره خودرو
تزیین ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس

بخش عمده ای از سرویس های اجاره خودرو در وی آی پی متعلق به بخش اجاره ماشین عروس هاست.

از این رو در این مقاله آموزشی قصد بر این داریم تا در مورد تزیین و گل آرایی ماشین عروس ها صحبت کنیم تا زوج های محترم با سلیقه ترین و شیک ترین خودرو ها برای شب به یاد ماندنی زندکیشان تدارک ببینند.

ماشین عروسی

پیش ترین ها بدین صورت بود که برای راهی کردن عروس خانم به خانه ی بخت ، طبقه ی اشرافی جامعه از اسب سفید با کالسکه استفاده می کردند ولی این روزها دیگر این چنین نیست و ماشین های گران قیمت و میلیاردی مثل بی ام و ، بنز ، لیموزین و …. جای کالسکه و اسب سفید را گرفته اند.

اما گاهی در این میان عروس و دامادهای را می بینیم که دوست دارند از ماشین های عتیقه و کالسکه استفاده کنند. در ادامه این مطلب ایده های جذابی در مورد تزئین ماشین عروس را برای شما عزیزان تشریح نموده ایم با ما همراه باشید:

ایده های جذاب برای تزئین ماشین عروس

1) یکی از روش های که این روزها طرفدارن زیادی دارد استفاده از گل است ، البته گل را در مدل به صورت دنبال دار بر روی ماشین عروس وصل می کنند که هم شیک و هم جذاب است . این تزئین ماشین عروس بسیار ساده می باشد و بیشتر از گل های میخک تک رنگ برای اینکار استفاده می شود.

اگر می خواهید جز افرادی باشید که از تزئین و ایده های جدید استفاده می کنند این ایده را فراموش نکنید ، در کشورهای اروپایی بیشتر از این روش استفاده می گردد. اما طبیعی است که افرادی ساکن در شهرهای پرترافیک نمی توانند از این روش استفاده نمایند زیرا در تایم کوتاهی گل ها در زیر چرخ دیگر ماشین ها نابود خواهند شد .

2)یکی دیگر از روش های تزئین ماشین عروس که در 3 تا 4 سال گذشته بسیار استفاده شده است ، تزیین به وسیله گل های ارکیده ، لیلیوم و دیگر گل های درشت است . در این تزئین این گل ها را با تور تزئین می کنند. البته استفاده از گل های درشت به این دلیل است که تزئین بیشتر دیده شود.

3) عده ی از افراد دوست دارند از روش های کلاسیک برای تزئین ماشین عروس استفاده کنند . عروس و داماد از یک ماشین قدیمی برای ماشین عروسشان استفاده می کنند و آن را ساده تزیئن می نمایند. البته افرادی که دوست دارند از ماشین های عتیقه و قدیمی استفاده کنند باید فراموش نکنند که ممکن است ماشین در زمان رانندگی خراب شود و عروس و دامادها مجبورن با ماشین تزئین کرده شان را به تعمیرگاه ببرند.

4)بادکنک های تزئینی هم از روش های می باشد که بجای گلهای طبیعی در تزئین ماشین عروس از آن استفاده می کنند. البته این روش کمی ساده از گل و … می باشد و تور را با بادکنک تزئین می نمایند.

5) استفاده از پاپیون هم از روش های دیگر تزئین ماشین عروس می باشد ؛ گاهی عروس و داماد از پاپیون های آماده ی برای تزئین ماشین عروسشان استفاده می نمایند . این پاپیون ها معمولا از پارچه های ساتن درست می شوند.

6) شاید برایتان جالب باشد که گاهی عروس و دامادها از میوه برای تزئین ماشین عروسشان استفاده می کنند.البته تزئین این مدل نیازمند پرداخت هزینه های بیشتری است.

7) ایده ی خاص و منحصر به فرد دیگری وجود دارد که در این سال ها عروس و دامادها استفاده کرده اند مانند تزیین ماشین عروس با کارت شارژ ، شکلک های آماده ، نوشته ها و استیکرهای عاشقانه و…

اجاره ماشین عروس

جهت اجاره انواع ماشین عروس بصورت با راننده یا بدون راننده موسسه وی آی پی ارائه کننده با کیفیت ترین خدمت در این خصوص به شما زوج های عزیز است و می توانید با شماره گیری خط پشتیبانی سایت بصورت 24 ساعته اقدام به رزرو خودرو مورد نظرتان کنید.

منبع:

http://shabaranour.com

مطالب مرتبط:

اجاره ماشین عروس

نگاهی بر هزینه های خودرو های لوکس

شرایط و نرخ اجاره خودرو در تهران

بهترین انتخاب برای اجاره اتومبیل

تویوتا پرادو 2018

لوکس ترین خودروپلاک شده در ایران

نکات مهم در انتخاب و کرایه ماشین عروس

اخبار مرتبط