درباره نیسان رونیز

درباره نیسان رونیز

۱۳۹۶/۰۷/۲۱اجاره خودرو
درباره نیسان رونیز

اجاره ماشین نیسان رونیز

برای اجاره ماشین نیسان رونیز با ما تماس بگیرید. ماشینی که جانشین خلف نیسان پاترول در بازار ایران شده، از سال 1382  به وسیله شرکت گروه پارس خودرو وارد بازار شده است. این خودرو اولین نسل از نیسان زترا XTERRA به حساب می آید که به صورت اختصاصی برای دو بازار چین و ایران فرستاده شده است.

درباره نیسان رونیز برای اجاره خودرو

 تقریبا 4 سالی شده است که تولید نیسان رونیز به پایان رسیده است. اما همچنان در بین مردمی که به ماشین های شاسی بلند علاقه وافری دارند از ارج قرب زیادی برخوردارند.

پیشرانه 4 سیلندر 2.4 لیتری این خودرو با کد KA24DE به صورت استاندارد و روی نسخه پیش از فیس لیفت XTERRA که در بازار جهانی عرضه میشد، 134 اسب بخار داشت که پس از فیس لیفت برای ورود به بازار ایران و چین، با تغییراتی که  در ساختار پیشرانه این بیشینه قدرت ایجاد کرد به 160 اسب بخار رسید.

جزئیات نیسان رونیز برای کرایه

جعبه دنده 5 سرعته به همراه کمک مجزا و سیستم چهارچرخ متحرک سنتی که کار را برای بسیاری از موارد آفرودی آسان میسازد، 2 ردیف صندلی با پوشش پارچه ای به همراه صندوق عقبی با حجم قابل بارگیری بسیار مناسب، در کنار امکانات پایه ای، ظاهری بسیار سنتی از یک خودرو را در اختیار مشتریان  قرار داده است.

چهره ای بسیار آرام رونیز دارای خصوصیاتی نظیر شتاب صفر تا 100 15.2 ثانیه در کنار مصرف سوخت ترکیبی 11.35 لیتر در 100کیلومتر، است .

اگرچه که استفاده کننده های با تجربه بیش از 10 سال ، نشانگر کشش و قابلیت آفرود بسیار خوب این خودرو حتی با وجود این پیشرانه 4 سیلندر است.

 تنها نکته ای که قابل بحث برای اجاره نیسان رونیز است

 سواری خشک رونیز با بهره گیری از کمک های استاندارد بوده که این مورد هم با تعویض کمک فنرها به نمونه گازی به صورت کامل رفع خواهد شد. طول 5 متری رونیز به همراه چهرهای که به دلیل سادگی تاکنون از مد نیفتاده، گزینه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به خودروهای شاسی بلند ساده است. سالمترین نمونه های این خودرو از آخرین مدل (1389) را میتوان تا 85 میلیون تومان خریداری کرد که 15 میلیون تومان برای شما باقی می ماند. آن 15میلیون تومان هم صرف تعویض کمک فنرها، اضافه کردن آپشن های فراموش شده و شاید چندین ابزارآلات آفرودی خواهد شد.

اگر به دنبال انتخاب یک شاسی بلند خوب برای سواری گرفتن هستید می توانید از بین خودروهای شرکت وی آی پی یکی را برای اجاره انتخاب کنید:

تویوتا لندکروز

تویوتا پرادو

هیوندا سانتافه نیو

هیوندا ix35

پورشه کاین

پورشه ماکان

اخبار مرتبط