09128604340 رزرو خودرو

رونمایی خودرو جدید سایپا

رونمایی خودرو جدید سایپا

۱۳۹۶/۰۷/۱۹اجاره خودرو
رونمایی خودرو جدید سایپا

خودروی جدید سایپا برای اجاره خودرو بدون راننده


جدیدترین محصول خودروسازی سایپا برای اجاره خودرو بدون راننده با نام تجاری کوییک توسط علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد. چطور می توان کرایه خودرو را انجام داد؟
این خودرو هاچ بک بوده و از گیربکس اتوماتیک بهره می گیرد. قیمتش در حدود 30 تا 35 است.
امروز سایپا از خودروی جدید خود که به عنوان ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار از آن نام برده می شود رونمایی می کند.
این خودرو تازه وارد هاچ بک در چهار مدل به بازار عرضه خواهد شد که از گیریبکس دنده اتومات و دستی در طراحی این خودرو 
استفاده شده است.


کرایه اتومبیل برای سایپا


کرایه اتومبیل ایرانی این خودرو هاچبک بوده و نسبت به ساینا تغییراتی را در نمای جلو و بدنه داشته است. همچنین برای اولین بار از گیربکس اتوماتیک در این خودرو استفاده شده است و بنابراین می توان آن را به عنوان ارزانترین خودروی اتوماتیک بازار دانست.همچنین ارزان ترین شاسی بلند بازار است .
 سایپا کوئیک با موتور 1500 سی.سی 4 سیلندر روانه بازار می شود که در نسخه فول با گیربکس اتوماتیک و نمونه دستی آن با گیربکس 5 سرعته در اختیار خریداران قرار می گیرد.
استاندارد آلایندگی این خودرو یورو 4 است که قابلیت ارتقا به یورو5 نیز به آن افزوده شده است.
از دیگر امکانات این خودرو می توان به رینگ 14 اینچی آلومینیومی، هشدار سرقت با بوق خودرو و باز شدن اتوماتیک درب ها در زمان تصادف اشاره کرد.
به گفته مسئولان شرکت سایپا قیمت این خودرو بین 30 تا 35 میلیون تومان خواهد بود. اگر قصد اجاره ماشین عروس در تهران را داشتید با ما تماس بگیرید.

 

این خودرو به نان کوییک نامگذاری شده است


چرا «کوییک»؟


این توضیحات نشان میدهد که شرکت خودروسازی سایپا در انتخاب نام خودروی جدید خودش که تا قبل از این با اسم پروژه‌ای خود یعنی «212» شناخته می‌شد؛ از روش واژه‌ای استفاده کرده است و نام «کوییک» را که نامی خاص است برگزیده است.
چرا این نام را انتخاب کرده اند؟
 کوییک طایفه‌ای از ایل‌های کرد ایران است که تقربیاً 150 خانوار است و در ژاورود مسکن دارند. جالب آنکه بدانیم منطقه‌ی ژاورود یکی از سه منطقه‌ی اورامانات است که درمیان شهرهای سنندج سروآباد وکامیاران قرار گر فته است.
همچنین دلیل دیگر انتخاب این اسم : روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان جاسک در استان هرمزگان ایران است که جمعیت آن ۵۷۹ نفر (۱۲۰خانوار) بوده‌است.
 در استان کردستان و بخش موچش شهرستان کامیاران نیز روستایی وجود دارد که نامش «کوئیک»، است. این روستا در دهستان عوالان قرار دارد و جمعیت آن ۷۶ نفر (۱۸خانوار) بوده‌است.
  نام روستای دیگری هم در شهر نقده «کوییک» است.
 نام تپه‌ی است مربوط به عصر مس قدیم (هزاره ۴ میلادی ) است که در شهرستان جوانرود، بخش روانسر، و در جوار روستای کوئیک واقع شده, این اثر به‌ عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
و در نهایت انتخاب این اسم به دلیل سرعت ، چابکی و تند بودن خودرو کوئیک است .انتخاب این اسم یک انتخاب هوشمندانه بوده چرا که در زبان انگلیسی « Quick» به معنای سریع, چابک و تند است که تمام خصوصیات این خودرو زیبا را در بر میگیرد.
این واژه هم به لحاظ آوایی و هم لحاظ نوشتاری بسیار خوش ترکیب و خوش صداست.

جهت اجاره خودروهای ایرانی از موسسه کرایه خودرو وی آی پی با ما تماس بگیرید.

اخبار مرتبط