سریع ترین خودرو های دنیا

سریع ترین خودرو های دنیا

۱۳۹۶/۰۷/۱۲اجاره خودرو
سریع ترین خودرو های دنیا

 سریع ترین خودروهای جهان با اجاره خودرو وی آی پی

هنسی ونوم GT

این مدل از یک موتور هشت سیلندر خورجینی مجهز به توربوشارژر استفاده می کند که توانایی تولید 1,200اسب بخار نیرو را دارد و در 2.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. سوپر ماشین هنسی با قیمتی برابر با 950,000 دلار هنوز رسماً به عنوان سریع ترین خودرو شناخته نمی شود. در تست های اولیه، سرعت ثبت شده برای این سوپر ماشین آمریکایی 418 کیلومتر بر ساعت بوده است، اما گفته می شود که قابلیت رسیدن به سرعت 442 کیلومتر بر ساعت را نیز دارد و به احتمال زیاد نزدیک ترین رقیب بوگاتی ویرون محسوب می شود. از آن جایی که رکورد ثبت شده برای بوگاتی ویرون تقلبی از کار درآمد، مورد غضب جامعه ماشین باز قرار گرفت و به مکان دوم فرستاده شد.

بوگاتی ویرون سوپر اسپرت

طراحی این خودرو توسط گروه فولکس واگن (Volkswagen Group) انجام شده است و برای اولین بار در کشور فرانسه به تولید رسید. بوگاتی ویرون سوپر اسپرت در روز رکورد گیری گینس  دو زمان متفاوت به ثبت رساند. اولین بار سرعت 427.93 و بار دوم سرعت 434.2 به ثبت رسید و در نهایت بر طبق قانون گینس سرعت متوسط 431 کیلومتر بر ساعت به نام ویرون سوپر اسپرت نوشته شد و همان طور که اشاره کردیم چندی پیش با رو شدن دست بوگاتی لقب سریع ترین خودرو از آن گرفته شد. در حال حاضر سرعت این سوپرخودروی محبوب با توجه به محدود کننده سرعتی که به صورت استاندارد بر روی آن نصب است، 416 کیلومتر بر ساعت می باشد.

شلبی SSC Ultimate Aero TT

اگر رکوردهای بوگاتی را به دلیل حرکت ناجوانمردانه اش در نظر نگیریم و از این لیست کنار بگذاریم، سوپرخودروی شلبی مکان دوم را از آن خود می کند. این خودروی آمریکایی که در نوامبر 2006 تولید شد تا سال 2011 و پیش از آن که بوگاتی رکوردار شود، سریع ترین ماشین ساخته شده شناخته می شد. گفتنی است که از این افسانه آمریکایی تنها 24 دستگاه به تولید رسید.

آسکاری A10

سومین خودروی سریع جهان توسط کمپانی Ascari Cars طراحی و تولید شد. آسکاری یک کمپانی انگلیسی است که در حال حاضر مالکیت آن را یک ثروتمند هلندی بر عهده دارد. آسکاری A10 سومین خودرویی است که توسط این کمپانی به تولید رسیده است. این سوپرخودروی انگلیسی از یک موتور ارتقا یافته هشت سیلندر خورجینی 5 لیتری ساخت شرکت بی ام و استفاده می کند که نیروی تولیدی را از طریق یک گیربکس شش سرعته ترتیبی به چرخ ها منتقل می کند (البته امکان سفارش این مدل به همراه دنده دستی وجود دارد).

لامبورگینی آونتادور

این خودرو که توسط کمپانی لامبورگینی ساخته شد برای اولین بار در نمایشگاه معتبر ژنو به نمایش گذاشته شد. کمپانی لامبورگینی در سال اولی که آونتادور را تولید کرد، از فروش 15 دستگاه در همان سال خبر داد و اعلام کرد که سقف تولید این سوپرخودروی جذاب 4000 دستگاه خواهد بود.

لامبورگینی مورسیه  لگو

پنجمین خودروی سریع جهان نیز تولید کمپانی ایتالیایی است. مورسیه لگو در سال 2010 معرفی شد و گفته می شود که از آن 4999 دستگاه به تولید خواهد رسید. این مدل از یک موتور 12 سیلندر خورجینی استفاده می کند که یزرگ ترین موتور ساخته شده توسط این کمپانی محسوب می شود. این گاو وحشی به عنوان جد آونتادور نیز شناخته می شود.

مرسدس بنز SLR مکلارن Edition 722

این خودرو که حاصل همکاری مشترک دو کمپانی مرسدس بنز و مکلارن بود در کلاس SLS بنز قرار گرفت و در سال 2005 از آن 615 دستگاه به فروش رسید. در سال های 2006 و 2007 نیز به ترتیب 261 و 275 دستگاه از آن به فروش رفت. این آمار فروش، نشان از شکست این دو شرکت در راه رسیدن به هدف فروش سالانه 500 دستگاه می باشد.

برای سوار شدن به یکی از پرطرفدارترین خودروها می توانید به صفحه لیست قیمت خودروهای اجاره ای ما رفته و اتومبیل مورد علاقه خود را جهت کرایه انتخاب کنید.

پس از انتخاب خودرو و تعیین روز مقرر، بمنظور اجاره ماشین و رزرو خودرو در روزهای مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اخبار مرتبط