قیمت مازراتی

قیمت مازراتی

۱۳۹۵/۰۶/۱۰اجاره خودرو
قیمت مازراتی

قیمت اجاره مازراتی

این روزها شاهد وجود خودرو های متعدد لوکس و سوپر لوکس در سطح شهر هستیم. یکی از خودروهای سوپرلوکس موجود خودرو مازراتی است. البته مدل های متعددی از این خودرو وارد کشور ما شده است که مختصرا به توضیح برخی از آنها می پردازیم.

مازراتی گیبلی 2015 :

مازراتی گیبلی

این مدل یکی از محبوبترین مدل های مازراتی است که با ظاهری زیبا دل هر بیننده ای را بدست می آورد. مازراتی گیبلی دارای حجم موتور 2979 و تعداد سیلندر 6 است. این خودرو سوپرلوکس در ایران با حدود قیمت یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان خرید و فروش می شود(در تاریخ شهریور 95) .

مازراتی کواتروپورته :

کواترو پورته جدید مازراتی اتومبیلی است که همچون شخصیتی ممتاز از میان جمعیتی انبوه سر بر آورده باشد، این جدیدترین آفریده پیپنن فارینا Pininfarina ترکیب ایده آلی از جلوه های زیبائی و تجمل با ویژگی های اسپرت است. این خودرو زیبا و دوستداشتنی با قیمت یک میلیارد و ده میلیون تومان در کشور ایران ارائه می شود.(قیمت در تاریخ شهریور 95)

مازراتی کواتروپورته

مازراتی کواتروپورته S :

کواتروپورته اس جدید مازراتی در عرضه خودروهای کالسکه ای لوکس یک اتومبیل منحصر بفرد بشمار می رود که تلفیقی از زیبائی و راحتی و عملکرد خیره کننده است.کواتروپورته اس جدید مازراتی در بازار خودروهای کالسکه ای لوکس، بیشترین توجه را بخود جلب نموده است. این اتومبیل ترکیبی از فضای داخلی بزرگ و قدرت و سبک مانور مخصوص کواتروپروته می باشد. بدین ترتیب با موتور 4/7 لیتری V8 خود بهترین بازدهی را عرضه می دارد. چرم پولترونا فرا Poltrona Frau، چوبهای فاخر و زیبا و هنر صنعتگری دستی، دست در دست هم داده اند تا زندگی را در کابین کواتروپورته اس زیبا و خاطره انگیز نمایند. دارندگان این خودروها این شانس را دارند که از میان وسیع ترین طیف آپشن های اختیاری هر آنچه را که بخواهند انتخاب نموده واتومبیل خود را با سلیقه های شخصی خویش منطبق سازند . مازراتی کواتروپورته مدل S با قیمت تقریبی یک میلیاردو پانصد و هفتاد میلیون تومان در شهریور ماه سال 95 قیمت گذاری شده است.

مازراتی

مازراتی گرن توریزمو :

یک کوپه استثنائی که ترکیبی از یک کوپه استثنائی که قدرت و زیبائی سبک و طراحی را با فضائی برای چهار نفر سرنشین ارائه می دهد. مازراتی گرنتوریزمو یکی از آثار استعداد درخشان پینین فارینا Pinin Farina در حیطه طراحی است یک کوپه مدرن دو درب با ظرفیت چهار سرنشین که سنت مازراتی در خصوص تلفیق سبک و عملکرد را ادامه می دهد. مازراتی گرنتوریزمو تنها کوپه مدرنی می باشد که عملاً بیش از آنچه را که ظاهر زیبای آن گویای آن می باشد ارائه می دهد. این جدیدترین اثر Pininfarina باید دقیقاً پس از رونمائی خود، عظمت و بزرگی را تجربه می کرد. این خودرو نماینده نسل هائی بود که تا اولین توریزمو تولیدی مازراتی؛ A61500GT مدل سال 1947 امتداد می یافت. این اتومبیل ترکیبی از نوآوری و تاثیراتی می باشد که از Bindeage 75th بر گرفته شده اند. مازراتی گرنتوریزمو به قیمت حدود یک میلیاردو بیست و پنج میلیون تومان در شهریور 95 عرضه می شود.

مازراتی گران توریزمو S :

گرنتوریزمو اس، اسپرت ترین نوع خودروی کوپه مازراتی برای کسانی طراحی و تدوین شده است که در جستجوی یک خودرو متمایز می باشد. گرنتوریزمو اس مازراتی، اسپرت ترین کوپه مازراتی، برای کسانی طراحی و تدوین شده که در پی یافتن اتومبیلی با عملکرد کاملاً متمامیز و برجسته می باشند. موتور جدید و قدرتمند 4/7 لیتری آن توانائی تولید نیروئی برابر با 323 کیلو وات (440 اسب ) را دارا بوده و گرنتوریزمو اس را از شخصیتی کاملاً متمایز و برجسته توام با قدرت و قابلیت تهاجم برخوردار می سازد. این خودرو تمام ویژگی هائی را که اتومبیل را از یک قدرت تحرک عالی همراه با ایمنی کامل برخوردار می سازند، برخوردار است. خودرو مازراتی گران توریزمو S در ایران با قیمت یک میلیارد و صد میلیون تومان ارائه می شود. قیمت ارائه داده شده مربوط به شهریور ماه سال 95 است.

مازراتی گران کاپریو

اگر قصد یک بار امتحان کردن این خودرو سوپرلوکس را دارید می توانید جهت اجاره خودرو با موسسه وی آی پی تماس حاصل نمایید.

 

اخبار مرتبط