09128604340 رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

۱۳۹۵/۰۴/۰۳اجاره خودرو
ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

تراسنفر فرودگاهی به انجام روال رفت و برگشت مسافرین و مهمانان از مبدا به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد را شامل می شود.

سامانه ترانسفر فرودگاهی یکی از خدمات نوین و دارای ارزش افزوده ای است که  به صورت خاص به مسافران و مشتریان پرتال اجاره خودرو وی آی پی ارائه می شود. این خدمات شامل ارائه خدمات کرایه اتومبیل های تشریفاتی به همراه راننده مجرب جهت انتقال مشتریان از فرودگاه به شهرهای تهران و کرج و بلعکس است.

بهترین شرکت برای انجام خدمات ترانسفر فرودگاهی

موسسه وی آی پی با ارائه خدمات رفاهی و لوکس خود در زمینه تشریفات از جمله ترانسفر فرودگاهی می کوشد رضایت خاطر کلیه مشتریان خود را بدست آورد. وی آی پی با دارا بودن خودرو های تشریفاتی با بالاترین کیفیت و آخرین مدل ، به همراه داشتن پرسنل مجرب تشریفاتی متشکل از رانندگان مجرب و مسلط به زبان انگلیسی(در صورت درخواست راننده مسلط به زبان انگلیسی برای ترانسفر انتخاب خواهد شد) در استانهای تهران و البرز (شهرهای تهران و کرج) آماده ی خدمات رسانی به کلیه شهروندان عزیز است.

ترانسفر تشریفاتی به فرودگاه

یکی دیگر از خدمات وی آی پی ارائه خدمات ترانسفر تشریفاتی است. شما می توانید مهمانان ویژه خود را با ترانسفر و اسکورت تشریفاتی همراهی کنید.

ترانسفر فرودگاه امام

شما از هر کجای تهران یا کرج می توانید از خدمات ترانسفر به فرودگاه امام و بلعکس استفاده کنید. جهت استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاه امام با ما تماس بگیرید.

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

ترانسفر به فرودگاه مهرآباد و بلعکس را با وی آی پی تجربه کنید. وی آی پی با ارائه خدمات ویژه در خصوص ترانسفر فرودگاه مهرآباد در خدمت شماست.

جهت انتخاب خودروهای تشریفاتی جهت ترانسفر فرودگاهی کلیک نمایید.

اخبار مرتبط