09128604340 رزرو خودرو

بررسی بازار اجاره خودرو در تهران

بررسی بازار اجاره خودرو در تهران

۱۳۹۵/۰۴/۰۲اجاره خودرو
بررسی بازار اجاره خودرو در تهران

بررسی بازار اجاره خودرو در تهران

 این روزها کسب و کار خودروهای لوکس در بازار رونق پیدا کرده است. خودروهایی که علاوه بر زیبایی در ویترین برخی نمایشگاه‌های خودرو ، در اتوبان‌های شهر هم خودنمایی می کنند. می توان در چشمان بازدیدکنندگان این صحنه، شوق برای رسیدن و داشتن و راندن همچین خودروهایی را دید.

اندرزگو، نیاوران، فرشته، پارک‌وی، سعادت‌آباد و ایران زمین، چند سالی است که تبدیل به جایگاه لوکس‌ سواران و آنهایی شده است که ‌گران قیمت‌ ترین خودروها را می‌رانند. این خودروها که امروز با قیمت خانه‌های لوکس برابری می‌کنند، به ویترینی شبیه هستند که همه توان نگاه کردن به آن را ندارند و باید پذیرفت که امروز خیابان‌های شمال پایتخت، میزبان انواع و اقسام خودروهای روز دنیا با قیمت‌های میلیاردی است.

حتی آنگونه که برخی نمایشگاه داران خودرو می‌گویند، از برخی مدل‌هایی که در دنیا به عنوان گران قیمت‌ترین خودروها از آنها یاد می‌شود و ممکن است تولید آنها کمتر از  انگشتان دست هم باشد، در خیابانهای تهران و برخی کلانشهرها تردد می‌کنند و حتی آنگونه که برخی ادعا دارند از یک مدل خودرو از یک کمپانی معروف دنیا که تنها ده عدد تولید شده، 4 عدد روانه ایران شده است.

با این حال خیلی اوقات خرید خودروهای لوکس گران به صرفه نیست. در این میان بازار اجاره خودروهای وارداتی این روزها گرم گرم است، بازار اصلی خودروهای لوکس مربوط به تشریفات می باشد. تشریفات امروزه در کشورهای توریستی و بیزینسی یک صنعت محسوب می شود. در این میان داشتن یک مکانیزم ساده برای ارائه خدمات تشریفاتی می تواند هر موسسه ای را به یک کارخانه ی تولید پول تبدیل کند. البته این کارها به این سادگی ها نیست.

بازار خودروهای لوکس از پورشه و مازراتی گرفته تا آلفا رومئو و انواع بی‌ام و و بنز و هر چه که مشتریان درخواست کنند شامل می شود. حال هر موسسه کرایه اتومبیل می تواند با توجه به روادید و اهداف خود ، خودروهای مد نظر مشتریان را تامین نمایند.

کیفیت و قیمت ارائه خدمات

رقابت بین موسسات اجاره خودرو در کیفیت ارائه خدمات و قیمت ارائه خدمات است. از قدیم گفتند هر چقدر پول بدهید آش خواهید خورد. در این میان موسسه  وی آی پی جزء یکی از برترین موسسات اجاره خودرو در تهران و کرج است که جهت استفاده از خدمات اجاره خودرو می توانیم از این موسسه بهره ببریم.

تماس با ما

شما می توانید هر خودرویی که در ناوگان تشریفات و اسپورت موسسه اجاره خودرو وی آی پی قرار دارد را مشاهده و انتخاب نمایید و جهت رزرو با ما تماس بگیرید.

اخبار مرتبط