09128604340 رزرو خودرو

ترانسفر فرودگاه امام

ترانسفر فرودگاه امام

۱۳۹۵/۰۴/۰۲اجاره خودرو
ترانسفر فرودگاه امام

ترانسفر فرودگاه امام

پایتخت کشور عزیزمان تهران دارای رفت و آمد های زیاد بین المللی است. بار ترافیک این رفت و آمد ها را فرودگاه امام خمینی (ره) بر عهده دارد. اما برای رفت و آمد به فرودگاه با توجه به نوع هدف مسافرت، روش های متفاوتی هست. یکی از روش هایی که برای ایجاد راحتی بیشتر و حفظ آرامش و امنیت از آن در رفت و آمد های بین المللی استفاده می شود، ترانسفر تشریفاتی است.

اجاره خودرو ترانسفر تشریفاتی به فرودگاه امام

ترانسفر تشریفاتی به فرودگاه امام می تواند به بالاترین سطوح امنیت ، بهترین تیم از محافظان و ... انجام شود و گاه فقط با یک جابجایی ایده آل و لوکس خاتمه پیدا می کند. شما می توانید با توجه به رویکرد خود از جابجایی ها نحوه ی خدمات رسانی خود را انتخاب کند. ترانسفر تشریفاتی و فرودگاهی جزو خدمات اجاره خودرو با راننده محسوب می شود. موسسه وی آی پی با داشتن رانندگان مجرب و مسلط به زبان انگلیسی به همراه یونیفرم های مخصوص جهت ایجاد بالاترین سطح کیفی خدمات تشریفاتی در خدمات کلیه همراهان گرامی خواهد بود.

خدمات ترانسفر تشریفاتی

کاربران  و همراهان گرامی در صورت نیاز به استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاه امام می توانند از خدمات ترانسفر تشریفاتی موسسه وی آی پی برای جابجایی های بین المللی از فرودگاه امام خمینی (ره) استفاده کنند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات ویژه ترانسفر تشریفاتی از مبداء به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و بلعکس و یا هر مسیر مورد دلخواهتان با ما تماس بگیرید.

وی آی پی با ارائه خدمات توریستی و تشریفاتی یکی از بهترین موسسات در زمینه خدمات ترانسفر فرودگاهی از جمله ترانسفر فرودگاه امام است که با بیش از 20 خودرو متنوع و بالاترین سطح کیفیت از نظر خودرو(کیفیت) و پرسنل (رانندگان مجرب) آماده خدمات رسانی به کلیه شهروندان استان های تهران و البرز می باشد.

تماس با ما

جهت بازدید از خودرو های تشریفاتی می توانید بر روی لینک اجاره خودرو تشریفاتی کلیک نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترانسفر تشریفاتی کلیک فرمایید.

اخبار مرتبط