09128604340 رزرو خودرو

چگونه در کرج اتومبیل کرایه کنیم؟

چگونه در کرج اتومبیل کرایه کنیم؟

۱۳۹۵/۰۳/۱۹اجاره خودرو
چگونه در کرج اتومبیل کرایه کنیم؟

چگونه در کرج اتومبیل اجاره کنیم؟

اجاره خودرو در کرج با شرایط آسان و قیمت مناسب، اجاره خودرو در کرج و تهران ، کرایه اتومبیل های خارجی در کرج ، اجاره ماشین در کرج ، اجاره اتومبیل در کرج را با شرکت کرایه اتومبیل وی آی پی تجربه کنید.

کرج یکی از شهرهای بزرگ ایران و همچنین مرکز استان البرز است که به ایران کوچک معروف می باشد. خدمات اجاره خودرو در کرج را با توجه به نیاز شهر به تشریفات و خدمات اجاره ماشین را شروع کردیم و امیدواریم شما همراهان گرامی در این خصوص مارا یاری بفرمایید. کرج بعد از پایتخت بزرگترین شهر مهاجرپذیر کشور است که با توجه به رویکرد گردشگری در این روزها  قرار است به یکی از قطبهای خوب گردشگری در کشور تبدیل شود. شهر کرج با پتانسیل بالای خود از نظر جذب سرمایه گذار خارجی این روزها مورد توجه کلیه سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

با وی آی پی در کرج لوکس ترین اتومبیل را اجاره کنید!

مجموعه وی آی پی افتخار دارد خدمات اجاره خودرو را در شهر کرج به صورت ویژه ارائه دهد. اگر ساکن استان البرز هستید می توانید براحتی از خدمات اجاره خودرو وی آی پی استفاده کنید. خدمات اصلی موسسه کرایه خودرو وی آی پی شامل اجاره ماشین عروس ، اجاره خودرو های تشریفاتی ، اجاره خودور های اسپورت و اجاره خودرو های گروهی است.

خودرو اجاره ای در استان البرز

برای استفاده از خدمات اجاره خودرو در کرج می توانید لیست قیمت های خودرو های اجاره ای را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت رزرو آنها با ما تماس بگیرید. وی آی پی موسسه ای معتبر در ارتباط با خدمات اجاره خودرو با راننده و بدون راننده است. شما می توانید خودروی مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده و جهت اجاره خودرو با ما تماس بگیرید. برای دیدن لیست خودروهای اجاره ای کلیک کنید.

مراحل اجاره کردن ماشین در کرج

پس از انتخاب خودرو وارد صفحه مشخصات خودرو شوید تا تصاویر و توضیحات مربوط به هر کدام از خودروها و نحوه ی اجاره ی آنها را ملاحظه فرمایید. هموطنان کرجی و ساکن استان البرز برای کرایه ماشین در کرج می توانند ازین پس با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرند و از خدمات ارزنده موسسه اجاره خودرو وی آی پی در کرج استفاده کنند. در هر کجای شهر کرج و یا استان البرز که باشید می توانید با تماس با ما خودروی مورد نظر خود را سفارش دهید و در روز مقرر درب منزل تحویل بگیرید. وی آی پی اولین موسسه معتبر در کرج در امر اجاره خودروهای لوکس و نیمه لوکس در خدمت کلیه شهروندان گرامی است.

شرایط و مدارک مورد نیاز

موسسه وی آی پی سعی دارد بهترین و راحترین شرایط را برای اجاره خودرو در کرج ایجاد نماید. اما به دلیل عدم ایجاد مشکل و ایجاد ارتباط و اطمینان دو طرفه مدارک و شرایط زیر از اجاره کننده خودرو درخواست می شود:

  • یک فقره چک به میزان قیمت خودرو
  • وجه نقد به میزان یک میلیون تومان برای پرداخت جریمه احتمالی
  • کپی سند و یا اجاره نامه به نام اجاره کننده

البته لازم به ذکر است مدارک و شرایط فوق فقط برای افرادی است که قصد استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده را دارند. در خدمات اجاره خودرو با راننده هیچ مدرکی از شما گرفته نمی شود و تمامی مسئولیت ها بر عهده راننده است.

خدمات اجاره اتومبیل وی آی پی در کرج و تهران :

خودرو مورد علاقه خود رو اجاره کن

کرج یکی از شهرهای بزرگ کشور است و یک شهر استراتژیک در کشور به دلیل قرارگیری در شاه راه اصلی ترانزیتی و همچنین نزدیکی به تهران قرار دارد. به دلیل شلوغی بیش از اندازه این شهر و همجنین سوار شدن در ماشین مورد علاقه تان می توانید خودرو اجاره کنید.

جهت اجاره خودرو در کرج با وی آی پی تماس بگیرید.

اخبار مرتبط