ترانسفر فرودگاهی وی آی پی

ترانسفر فرودگاهی مستقیم از هر کجای تهران و کرج به فرودگاه های امام و مهرآباد توسط موسسه وی آی پی انجام می شود
در خدمات اجاره خودرو با راننده تضمینی از طرف اجاره کننده دریافت نمی گردد. اما کلیه هزینه های اجاره باید از قبل تسویه گردند.
شرایط اجاره خودرو با راننده را در زیر می توانید مرور کنید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی را چگونه اخذ کنیم؟

1. عضویت در سامانه
2. رفتن به صفحه خودرو مورد نظر و پر کردن فرم رزرو
3. صدرو فاکتور و پرداخت
4. مشخص نمودن مکان تحویل خودرو
البته برای دیدن شرایط کامل اجاره خودرو می توانید از لینک زیر کمک بگیرید:
راهنمای اجاره خودرو


ترانسفر فرودگاهی برای انجام هر چه بهتر بدرقه مهمانان و حتی رفت و آمد آسان و بدون دغدغه از ترافیک، می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی موسسه اجاره خودرو وی آی پی بهره ببرید. این موسسه افتخار دارد خدمات ترانسفر تشریفاتی خود را به فرودگاه های امام خمینی (ره) و مهرآباد را با بالاترین کیفیت ممکن برای کلیه درخواست کنندگان انجام دهد. اگر برای سفر از هواپیما استفاده می کنید و قصد دارید باخیال راحت و خیلی لوکس و شیک به فرودگاه جهت سوار شدن به هواپیما بروید می توانید با شماره گیری تلفن های موسسه وی آی پی اقدام به رزرو خدمات ترانسفر فرودگاهی کنید. خدمات ترانسفر فرودگاهی موسسه اجاره خودرو وی آی پی با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. کلیه خودروهایی که برای ترانسفر فرودگاهی ارسال می شوند قبل از ارسال چکاپ کامل می شوند. جهت دیدن لیست خودروهای اجاره ای برای ترانسفر فرودگاهی می توانید از طریق دکمه بالا لیست اجاره خودروهای تشریفاتی را مشاهده کنید. سپس برای انجام ترانسفر فرودگاهی، خودرو مورد نظر را انتخاب کرده و برای رزرو ترانسفر فرودگاهی با ما تماس بگیرید.

ترانسفر فرودگاهی یعنی انجام انتقال مهمانان و مشتریان از فرودگاه به محل مورد نظر و یا از محل مورد نظر به فرودگاه است. موسسه اجاره خودرو وی آی پی با ارائه خدمات با کیفیت و لوکس ترانسفر تشریفاتی آماده خدمات رسانی در این زمینه است. ترانسفر های فرودگاهی با رانندگان مجرب انجام می شود. حتی شما اگر درخواست داشته باشید موسسه وی آی پی راننده مسلط به زبان انگلیسی برای شما ارسال خواهد کرد. موسسه وی آی پی با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه اجاره انواع خودروهای لوکس و سوپر لوکس، ترانسفر تشریفاتی و ترانسفر فرودگاهی آماده خدمات رسانی و همکاری با کلیه موسسات، ادارات، شرکت ها و آژانس های هواپیمایی است. اگر قصد مسافرت از طریق فرودگاه را دارید، ویا مهمانی دارید که می خواهید به شایستگی ایشان را به محل مورد نظر برسانید و یا مهمانی دارید که می خواهید با نهایت تشریفات ایشان را در فرودگاه بدرقه نمایید پیشنهاد می کنیم از خدمات ترانسفر فرودگاهی موسسه اجاره خودرو وی آی پی استفاده نمایید.